16 th


Aug 2013

Szkoła astrologii

Proponujemy na kursy astrologii w Warszawie. Astrologia to dyscyplina mądrości o cywilizacji stosującej paru tysięcy lat. Świadomość ową wykorzystywano także wykorzystuje się jeszcze w działalności. Jest ona wciąż skuteczna oraz prowadzona. Wiedza astrologii, a co za tym idzie biegłość interpretacji własnego kosmogramu urodzeniowego wspiera świadomie zarządzać swoim przeznaczeniem. Poznając reguły astrologiczne mamy możliwość interpretacji kosmogramów osób nam bliskich lub zupełnie nieznajomych. W czasie kursu precyzyjnie wyjaśnione zostaną wszystkie potrzebne elementy astrologicznego abecadła, dzięki dlaczego uczestnik nabędzie wprawę interpretacji horoskopu.Tematem zainteresowań kursu astrologii dla początkujących będą między innymi:

symbolika astrologiczna, astrolog

zapoznanie z energetyką planet oraz faz (znaków) Zodiaku,

teoria archetypów, omówienie przypadków – wzorce mitologiczne, literackie oraz filmowe,

dwadasamsy i dekanaty – podział faz Zodiaku,

aspekty planet (relacje kątowe pomiędzy planetami w horoskopie),

sektory (domy) horoskopu, Ascendent, Medium Coeli,

rektyfikacja horoskopu – podstawowe metody wyszukiwania oraz uściślania godziny urodzenia,

pojęcie dominanty horoskopu,

konkretne zajęcia interpretacji horoskopów, odkrywanie potencjałów,

prognoza astrologiczna (tranzyty, progresje, daty stałe) – planowanie osobistego rozwoju zgodnie ze własnymi potrzebami oraz indywidualnym rytmem życia,

astrologia porównawcza (połączenia energii w relacjach interpersonalnych, kontaktach partnerskich),

relokacje (mapy rozwoju potencjałów osobistych) – Twoje miejsce w świecie (astrokartografia, przestrzeń lokalna),

warsztat oraz etyka profesji astrologa,
szkoła astrologii dla początkujących przeprowadza się w trakcie 2 weekendów. Jest to kurs dla osób, które właśnie startują edukację Królewskiej Wiedzy.


Grupa kursowa ma zwykle od 6 do 10 osób. Po zakończeniu kursu uczestnicy dostają imienne dyplomy.


Zachęcamy do zapisania się na zajęcia już teraz! Astrologia to nie tylko atrakcyjne hobby ale także wiedza o sobie oraz otaczającym nas świecie. Nie przez przypadek szwajcarski psychoterapeuta Carl Gustav Jung scharakteryzował astrologię jako „całość wiedzy psychologicznej starożytności”. Poznaj jej podstawy – będzie to najlepiej wykorzystany okres w Twoim życiu oraz najodpowiedniejsza lokata – lokata w siebie.